» Poradna » Programy

Čeština do anvidace navi dx typu A

Zdravím, koupil jsem si nové auto které je dovezeno ze zahraničí a nemá tak navigaci v českém jazyce. Nevíte o nějaký stránce popř. souboru který bych si mohl stáhnout a vypálit ve kterým by byla česká navigace s českým menu? Přeci jen dávat za to nějakých 1800,- se mi moc nechce. Díky za každou radu.auto: Škoda Superb 2002, 1.9 TDI, 96kw, navigace Navi dx (typ A)

Odpovědi na otázku

Takže to chceš ukrást?18 stovek, to máš jednu plnou nádrž.

Stačí použít hlavu a během chvilky jsem to našel i s podrobným návodem.... Ale kdo chce krást - musí to umět, takže ti pouze zkopíruji začátek a jelikož kradení nepodporuju, tak se snaž sám!"Navigace A-je to první DX navi a ne-Canová..Je to jediná navigace,která u Octávie a Superbu umožňuje komunikaci s maxidotem bez použití TMC boxu a to prostřednictvím 3 drátu.Zapojení je ze zeleného konektoru mini-ISO z pinů 8-9-10 na zelený konektor panelu přístrojů T32b na pin 30-31-32.Z výroby byly tyto navigace dodávány bez CZ menu a hlasového doprovodu. Toto lze dodělat přefleschování čipu na grafické kartě navigace."