» Poradna » Ostatní

Český návod Olympus mju 840

Ahoj,
nemá někdo náhodou český návod k tomuto foťáku, díky

Odpovědi na otázku

www.mujolympus.cz ...
Na této stránce najdeš okénko, do kterého vložíš číslo aparátu a návod si stáhneš.

Díky, ale bohužel to "nebere" číslo mého foťáku. Koupil jsem ho přes pixmanii a oni jsou z Francie.
Na této stránce jdou použít čísla foťáků koupených jen v ČR

Zajdu do nějakého obchodu kde je vystavený. Do telefonu si přečtu číslo z foťáku a toto pak použiji viz výše. Elektroworld, Datart .......

To není špatnej nápad, vyzkouším

Zajdu do nějakého obchodu kde je vystavený. Do telefonu si přečtu číslo z foťáku a toto pak použiji viz výše. Elektroworld, Datart .......

Varianta číslo dvě:
Atraktivní kočka, velký výstřih, slzy v očích- pod příslibem pohlavního zneužití vyláká kopii CD.

Ta databaze je pristupna i bez znalosti sn vyrobku olympus, jiz nekolikrat jsem to v poradne uvadel.
Dival jsem se tam na mju 840 a vubec tam neni. www.iolympus.cz ...

Tady www.olympus.cz ... mju 840 sice maji, ale zadne dokumenty k nemu. www.olympus.cz ...

Zbyva zkusit zelenou linku co na druhe url nabizi.

Tak já tam zkusim zavolat a uvidim, co mi "olympusáci" řeknou

Tak jak si dopadl? Řeším úplně ten samý problém

Zdravím všechny,
mám stejný problém - koupil jsem SP 565 Ultra Zoom v zahraničí a potřebuji český návod.
Na žádném odkazu jsem jej nenašel.

Mohl by mi někdo poradit?

Díky,
Michal

jo