» Poradna » Ostatní

Český návod k TV DENVER DFT 808 - 8" LCD - DVB - T

dobrý den,
marně sháním český návod k přenosné TV DENVER DFT 808 - 8" LCD - DVB - T. Nemůže mi někdo poradit, kde ho seženu. TV jsem dostala jako dárek , dcera ho koupila v Anglii a já si s angličtinou nerozumím, takže abych využila všechny funkce, potřebovala bych český manuál. Pokud ho má někdo v češtině, může mi jej zapůjčit či zaslat? Případně odkaz, kde ho najdu.
Díky všem.
Jana

Odpovědi na otázku

tak ad ho dcera prelozi, kdyz uz byla v ty Anglii, nejak tam komunikovat musela a madarsky to asi nebylo

smůla, dcera neumí anglicky, ale jen německy. Takže toho bych už dávno využila, kdyby anglicky uměla.
J.

Už jste jej sehnala? Také ho sháním. Willi1

Abox - jinými slovy řečeno - komu není rady, tomu není pomoci.