» Poradna » TV, audio a video

Český manuál

Dobrý den,kde mohu sehnat český manuál k 2din autorádiu CML PLAY model 7020G?Děkuji za info

Odpovědi na otázku

Číňani ti k tomu nedali šeský návod?

český

No v PC poradně těžko.

Český manuál musí mít pouze výrobky, které koupíš normálně u nás na trhu. A i u těch stačí jen zjednodušený se základními údaji. Tohle vypadá na nějaký ten čínský křáp z aliexpressu, tam žádná taková povinnost není a velmi pravděpodobně žádný existovat nebude.

Pořád jsem si říkal, že mi ten název rádia něco připomíná. Už jsem si vzpomněl "Hovoří CML, centrální mozek lidstva..."

tak potom to je jasne, nepotrebuje navod ale klin na narovnanie.

Bingo!

chybí český manuál k dřevěný zahradní domek LERMA