» Poradna » Mobily

Český manuál Motorola moto e4 plus

Prosba: já starý pán jsem dostal mobil Motorola moto e4 plus. Bohužel bez návodu. Na netu jsem našel v angličtině, tu neovládám, pomohl by oskenovaný český. Rád zaplatím. Jsem z Prahy. Tel. 603717079

Odpovědi na otázku

Tak já mám stejný problém, ale jak jsem pochopil, český manuál preo tento mobil NENÍ!Či, je li opak pravdou? Dejte mi vedet prosím.

Zaťím se skutečně nikdo neozval, což je divné. Podle 6ákona musí český prodrejce dát český návod.