» Poradna » Programy

Cesky dabing do filmu taxi taxi 3

Dobry den. Mam prosbu,jestli nekdo nevi,kde by se dal sehnat cesky dabing k filmu Taxi Taxi 3.Nebo jestli ma nekdo film s ceskym dabingem a poslal by mi ho na mail,budu velmi rad.Dekuji vsem co napisi jakoukoli radu. Mirek

Odpovědi na otázku

Jo, já ten film, mám na Cédéčku V DivXu, ale nevím, jestli jsou tam české titulky a nebo čeký Dabing a ani se mi nechce moc koukat, no!

Ježíš, ten kámoš, od kterýho mám ten Film: Crazi Taxi 3, půjčenej, to je, ale prase, to cédéčko má poškrábaný tak ža ho nepřečte, ani moje vypalovačka DVD SONY DVD RW DW-D22A VBYS 6, je to tedy 8x rychlostní vypalovačka médií Dévédé, tak z toho asi nic, nebude, jedině, že bych na Internetu sehnal ten skvělej program jak jsem s ním rozchodil tu hru DOOMa 3, z kámošového Cédéčka, a ten program byl fakt dobrej, protože, to cédéčko bylo poškrábaný tak, že přes průzkumník, ten soubor, přečíst, nešel, ale přes tenhle speciální program jo, on je totiž tenhle program hodně důkladnej, a než mi záchránil asi ten 300 MegaBajtový soubor na vypalovačce Sony DVD RW DW-D22A VBYS6, tak to trvalo asi až pět hodin, jenže je blbý že si teď nemůžu vzpomenout jak se ten program jmenuje, no!

Ladíku, nepřipadáš sám sobě nějaký divný?

To je právě, ten problém, protože přes E-Mail Centrum se dá posílat, jen jeden soubor, najednou o velikosti 600 MegaBajtů, a ten film na cédéčku má cédéčku Crazi Taxi 3, co mám ve formátu DivX, ale zabírá vlastně 700 MegaBajtů, ale vlastně je to v pohodě, protože bych mohl program WinRar, nastavit, tak aby mně ten film rozdělil na dva kusy jeden 600 MegaBajtový a druhý 100 MegaBajtový, a kdyby se mi to z toho cédéčka podařilo, nějak dostat, tak bych to mohl Mirkovi poslat, třeba přes E-Mailovou, schránku na www.centrum.cz, ale vlastně teď jsem si vzpomněl u toho filmu Crazi Taxi 3, v DivXu, je ještě jeden soubor a to jsou titulky k filmu, takže asi Čeky nadabovaný nebude, já už jsem na ten film, no!

...ale ináč všetko v poriadku doma ??? :o)

No, jistě, pohoda, no!

Já to taky řikal! určitě bere drogy!

Heroin, Hašiš, Kokain, Marihuana, stačí?

Posielat 700MB na mail...akoze si normalny??Sak to budem aj s rychlym pripojenim uploadovat pol dna..sa vyseru...

He, he já mám UpLoad, až 512 kbps, takže když to zrovna půjde rychle, tak to bude trvat, jen 3 Hodiny, no!

mám ale nedám ;) posílat na mail 700 MB je kravina. Vymysli to jinak - mužu uploadnout třeba na FTP. Veřejnou nemam, takže ode mě to sosnout nepude.

Ja si nepotrebuji stahovat film.Ten mam doma.Jen potrebuji poslat zvuk.Ten nema vic jak 10 MB.Ja si ho tam pak uz pridam.Na netu jsem ho zatim nikde neobevil.Diky

Cely film ma zvuk jenom 10 MB? Tak to si veris. I pri nic moc kvalite to bude spis 100 MB.

No, vlastně bych ti ho mohl poslat, už jsem viděl program který z Filmu na cédéčku dokáže vytáhnout Dabing, ve Formátu MP3, ale program který zvukovou stopu k Filmu v MP3 na Cédé, dokáže přidat, ten jsem teda ještě, neviděl a stejně mám ten Dabing, asi jen v Angličtině, no!

dýlka 83:46, 64 kbit mono MP3 má 38,3 MB...

Tak to je uzasna kvalita

jinak to neumim ;) a speciální soft na to hledat nebudu. Pokud o něčem víš, poděl se o zážitky

No, když to je v MP3, a monu tak by to mohla bejt možná docela slušná kvalita, i na těch 64 kbps, to jsem si myslel dřív, ale není, je to úplně na nic, to už by bylo lepší kdyby to bylo ve formátu MP3 ve stereu a při datovém toku 64 kbps, ale možná by bylo úplně nejlepší kdyby to bylo kódováno ve formátu MP3 Pro, ve stereu na 64 kbps, no!

Já, s FTP: Moc, neumím, nebo spíš se mi moc nechce, a to jako si to dám do počítače, a ono to jako bude vidět na Internetu, o ode mně z Harddisku si to bude stahovat, jako já nevím kolik, lidí, a jak mi bude ještě pořád chroustat Harddisk tak se mi bude nakonec sekat i hra DOOM 3, ne, na Grafický kartě NVIDIA GeForce FX5200, se 128-Bit. sběrnicí, ne, ne tak to fakt, nechci, no!

Film je v kazdej videopozicovni a je dabovany tak kde je problem.

Lenže nato ti tento Mirek vypoťí kokotinu jako " Já ale doma nemám ani Video ani DVD romku"....aj taký "experti" sa nájdu.

Jedine co mohu udelat po precteni nekterych prispevku je se zasmat a jit od toho pryc.Kecat umi kazdej ale poradit a pomoci,takove lidi aby clovek hledal lupou...o)))

šak vo tom to je né? :) řekni v jaký to chceš qalitě MP3 a já zkusim jakou to bude mít velikost. Bojim bojim ale, že při něčem rozumnym to bude strašně nafouklý :(

Ježíš, nebude v normální kvalitě, MP3, a ve stereu a ve vzorkovací frekvenci 44,1 KHz, a to je kvalita u MP3, asi taková že už nepoznáš rozdíl jestli ta hudba je z originálního hudebního cédéčka nebo ze souboru *.MP3, tak to je datovej tok 128 kbps, u souborů *.MP3, a při ní to bude zabírat, tedy přesně dvojnásobek, to jest, 76,6 MegaBajtů, to ještě snad zase není tak moc, nebo, jo?

no na poslání emilem celkem jo... nicméně by se teda tazatel moh vyloupnout esli to chce nebo ne...

Tak, tomu nevěřím, Mirek je dost velkej Machr, no!