» Poradna » Programy

Česko německý a něm. český překladač vět

Hledám a našel jsem jich několik, ale každej dle mne nějak blbne. Dal jsem např. " Budu zde dlouho" a vypadlo toto:Ich werde hier sein. Prosím jen o kvalitní odzkoušený překladač. díky

Odpovědi na otázku

Jeden takový bys měl mít v hlavě a tím bys měl tyhle drobné nesmysly korigovat. Překladač, který by překládal bez chyb existuje jen v jedné nejmenované reklamě.

Vubec necekejte, ze nejaky SW zvladne realne pouzitelny preklad mezi cestinou a nemcinou. Jakz takz uveritelnych vysledku se dosahuje jen mezi velmi pribuznymi jazyky. Jenze Oni holt potrebujou ausgerechnet sprechtit. :o)

dobrý den Lájoš ,objednávám u vás 1 pokoj pro 4 muže termín od 1.7. - 2.7.2018 další objednávka 1 pokoj pro 4 motorkáře od 5.7. - 7.7. 2018 děkuji a potvrdte mi to. Vláda Litvínov