» Poradna » Ostatní

Česká pošta- balík s dobírkou

Zdravím Vás.Potřeboval bych od Vás radu.Chci poslat balík ( menších rozměrů ) s dobírkou.Co je potřeba k tomu, aby jej mohl rovnou dát k přepážce a měl vše připravené?Předem děkuji, neboť jsem ještě nikdy nic na dobírku neposílal.

Odpovědi na otázku

Vyplneny podaci listek a dobirkovou slozenku.

...a obojí dostaneš bohužel, až na poště.

Díky... zajdu si pro to na poštu a doma si to vyplním

www.cpost.cz ...

Doporučuji nechat si poslat peníze přímo na účet - je na to jiná složenka než hotovostní.
Na balíku musí být mimo adresáta vypsáno:
- zpáteční adresa
- DOBÍRKA
- částka vybraná od adresáta (číslem i slovy)

Nezapomen na to, ze odesilatel financni castky bude ten druhy. Ty jsi v tomto pripade adresat.

Zdravím Vás.Potřeboval bych od Vás radu.Chci poslat balík ( menších rozměrů ) s dobírkou.Co je potřeba k tomu, aby jej mohl rovnou dát k přepážce a měl vše připravené?Předem děkuji, neboť jsem ještě nikdy nic na dobírku neposílal.