» Poradna » Ostatní

Česká policie virus

Stahuji a najednou mi vyskočí že Policie čr že musím zapaltit a dali tam záznam z webkamery, vím že je to podvrh jen nevím jak to dát pryč a jít do servisu a nebo zničit SSD fakt nestojím

Odpovědi na otázku

ale to není podvrh, policie tě opravu odhalila No ale vážně.. nejrychlejší a nejsnadnější je udělat si bootovací CD/USB s antivirem a projet počítač. Mám x-krát vyzkoušeno že to funguje na všechny verze viru policie čr.http://support.kaspersky.com/8092

...jo a pokud nehceš aby se to za pár dní vrátilo tak používej aktuální flash player a javu - mít nainstalovanou jen jednu a to tu nejnověší (a samozřejmě antvir, ale ten tomu nezabrání pokud je děravá java a flash)

A co nepěkného jsi stahoval, že sis natáhnul tento malware :) ?

Malá sestra stahovala pisničky a takhle to dopadlo, zkusim přes USB Avast

Pod admin účtem? Jsi ty normální? Dobře ti tak

Zkusíš Avast..???.. Tak to je hodně povedený vtip..

Tak mu poraď jak na eset, aby mohl používat eset.

Máš na mysli můj "spešl" Eset..???Ovšem kdybys měl zájem ty, nabídnul bych ti ho..

Ten Kaspersky mám vyzkoušený že na to funguje, Avast ani nezabrání tomu aby to tam proniklo (také vyzkoušno)

a odkud zkousis_ zatim nikde neni tenhle vir k nalezeni a porad se o nem pise

Jelikož se nejedná o vir, ale dobře napsaný mallware v podobě .vbs skriptu.

coz nemeni dotaz - kde se da na nej narazit? zatim nikde nic, jen tady dotazy

A už vám ve školce pokoušeli vysvětlit význam slova: "víceuživatelský" a něco o účtech a právech?Je to marné, marnost nad marnost, vše je marnost.