» Poradna » Ostatní

Červené tlačítko

Dobrý den. Mám dotaz: Funguje funkce červeného tlačítka i přes satelit, nebo jen přes DVB-T? Přes digitál nám to fungovalo, ale co jsme se přestěhovali a byli nuceni pořídit satelitní přijímač, červené tlačítko nefunguje. Má to nějakou souvislost?Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Červené tlačítko TOTAL STOP musí fungovať vždy

To musí, naprosto spolehlivě:https://goo.gl/images/QGR7mE

Nejde o Total Stop, ale funkci prohlížení pořadů na iPrima Play...

Myslíš si že jsme to nepochopili?

Je TV připojena k internetu?

TV je připojena k internetu pomocí Wifi, funkce HbbTV je zapnuta. Na ovladači pro sat je červené tlačítko pouze pro nastavení audia. Přepnu na Primu, zmáčknu červené tl. na ovladači pro TV a nic se neděje. Jediné, co funguje, místo červ.tl. je otevřít stránky iPrima přes internet, ale je to zdlouhavé... Tak co s tím?

Funkce není satelitem podporovaná. Kdyby byla, bylo na ovladači satelitního přijímače to "správné" červené tlačítko.

Tak tos mě moc nepotěšil . Co naplat, jiné červ. tlačítko tam není...Díky...

hbbtv musi podporovat sat prijimac. viz treba https://www.parabola.cz/forum/topic-90772/"...pokuď používáš tv jen jako zobrazovač s externím satelitním přijímačem bez podpory Hbb,tak máš smůlu...."

Jak používat červené tlačítko?