Červené světlo na základní desce

Dobrý den, mám problém se základní deskou. Typ je Foxconn P35a. Hned jak vypnu počítač, na základní desce se rozsvítí červené světlo. Když počítač běží, nesvítí nic, jenom větráky. Chtěl bych se zeptat, jestli to není nějaká chyba nebo jestli se to světlo nedá nějak vypnout. Děkuji

Odpovědi na otázku

Staci zobrat klieste a tu ledku silno zmacknut.

Ale vazne. Co keby si zobral manual a napisal o ake cervene svetlo sa jedna. Alebo nech teraz vsetci na poradne stahuju, citaju, poradia lebo pan je lenivy (linej) .

Já bych tu LEDku vypájel

Není to čirou náhodou indikace 5V SB? Jako na deská ASUS, kde je LED kupodivu zelená...

ta by mohla svitit stále

na kazdej doske svieti led aj po vypnuti je to koli tomu ze doska nie je nikdy vypnuta

Na každé? Na mojí ne, žádné LED tam nemám (kromě těch u RJ45, ale ty nemají po vypnutí co svítit a ani mi nesvítí) Deska je vždy vypnutá, jen NĚKTERÉ obvody mohou zůstat pod napětím (starající se o "probuzení" ze stand-by) a ne každá deska to indikuje LEDkou.

vypnout staci nazdroji kolebkovy vypinac a nebo cele pc vytahnot ze zasuvky deska je v pohotovostnim stavu. takhle muze svitit i klasicka opticka mys.

Ak to svieti po vypnuti, nebude to upozornenie "nevrtaj sa vo mne som sice vypnuty, ale stale pod prudom".