» Poradna » Ostatní

Červeně šrafované zdraví v Assassins Creed Origins

Zdravím,nedávno jsem si koupil Assassins Creed: Origins na Uplay a po cca 15 hodinách hry se mi po jedné vedlejší misi přeměnily 2/3 zdraví na červeně šrafované, ale bohužel nevím jak ho vrátit zpět na normální. Předtava hraní celé hry s pouhou 1/3 zdraví mě děsí a proto bych chtěl poprosit o radu jak se červeně šrafovaného zdraví zbavit. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Googel ma asi dovolenuhttps://steamcommunity.com/app/582160/discussions/1/... If you're using a cursed weapon, this can cause your health to be capped to 1/3 bars.-Ubisoft Support

Díky, nenapadlo mě hledat na steamu.

Ahoj chci se zeptat proč se my nezvedá úroveň,jsem na 40 levelu.

Mam ten samý problém.

Pokud nemáš datadisk, tak 40 je maximum. Ale pořád můžeš nabírat body schopností.