» Poradna » Programy

Červená obrazovka v Sony Vegas Pro 13. Nefunguje obraz v preview.

Dobrý den. Potřeboval bych poradit s tímto problémem. Vždy když v sony vegas stříhám složitější projekt, tak se mi po nějaké chvíli přestane ukazovat obraz na preview. Pokud se podívám do okna oříznutí videa tak je moje video úplně červené. Nevím jak to lépe vysvětlit ale budu moc rád za jakoukoliv radu. Děkuji předem.

Odpovědi na otázku

Čus.Mrkni na You tube je tam serial z nekolika desítkami dílu o Sony Vegas a když tam nenajdeš tak ti poradí ten frajer z You Tube na Facebooku odkaz tam má.

Nemohl by jsi mi prosím odeslat odkaz? Těchto seriálů je na YouTube mnoho.

To je klasická chyba kodeků. Máš špatně dekodované video ze zdroje. Mělo by stačit projekt uložit, vyčistit cache a opět spustit. Hodně to kazí i png obrázky.

Takze staci kdyz nainstaluji nejnovejsi quicktime? Na vsech tutorialech a radach jak tento problem opravit instaluji quicktime.

No hlavně stříhat něco z quicktime kodekem je za trest, lepší je nechat si to převést klidně i na wmv nebo cokoliv, co si nezkontejnerizuje (nové slovo) QT.

Obrať se na technickou podporu Sonycreative!Pokud kradeš-holt smůla.