» Poradna » Mobily

Certifikát vydavatele nenalezen - poraďte.

Zdravím všechny. V mobilu Samsung GT S5610 používám internet od Mobil.cz. Donedávna jsem se bez problémů připojil na Seznam.cz jediým klknutím na příslušné tlačíto v menu. Nyní k tomu musím 35x odklepnout hlášku "Certifikát vydavatele nenalezen". Nikdo mi neporadil co s tím (včetně techniků Seznamu). Jako poslední pokus jsem dnes se skřípáním zubů vše vynuloval a mobil resetoval. Bezvýsledně. Zatím jedu na Centrum (protože vše ostatní běží normálně), nicméně jsem po mnoho let zvyklý na Seznam a krom toho mě hrozně štve, že nevím, proč se to stalo, když to tak dlouho fungovalo normálně. Velké díky předem za případnou radu.

Odpovědi na otázku

Asi vypršely platnosti certifikátů.Máš 3 možnosti:1) Aktualizovat je, ale netuším zda to ten telefon umí, a nebo jak se to dělá. Možná vyzkoušet aktualizovat firmware, při troše štěstí bude obsahovat aktuální certifikáty s platností třeba do roku 2020.2) Smířit se s tím.3) Vyhodit telefon a koupit si nový.

Mrkni se jestli souhlasí čas a datum

Nemuze to byt neco podobneho..?pc.poradna.net/q/view/1314979-internet-v-televizi-samsung-problemy-se-zobrazovanim-stranky-seznam-cz-a-facebook-comSice to je TV, ale taky Samsung. Hlasky podobne...