» Poradna » Windows (a jiné OS)

Černý pruh na monitoru - Windows 10

Ahoj,na monitoru na horní straně se mi objevil černý pruh. Jelikož byl na PC můj 4letý synovec, tak nevím zda-li něco ve Windows náhodou nepřepl. Odešel mi tedy monitor nebo je věc na straně softwaru?Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Zde je foto: https://ibb.co/DfC2Z6X

Nemáte jen posunutý obraz? Zkuste si to srovnat na monitoru.

Momentálně máme křišťálové koule na přeladění v Delfách. Posíláme je tam každé září. Zkuste se zeptat později, mají nám je vrátit na zimní slunovrat. To totiž mají naše média sešlost a budou věštit zdarma dárky na Vánoce. Takže chápejte, nechceme to nijak pokazit.

nabootuj nějaký live linux z flash disku a pokud bude pruh i v něm, tak za to windows nemůže a problém je na straně hardware.

Grafika nic takového neudělá a monitor těžko odstřelí jen pár horních řad pixelů. Tohle bude jen nějakým nastavením nebo posunutím obrazu. Alespoň tak to na mě působí z fotky.

Väčšinou monitory majú tlačidlá na Menu - je tam aj funkcia Adjust. Tým by sa mal obraz zrovnať na celú činnú zobrazovanú plochu.

Děkuji, už to mám spravené.

A jak?