» Poradna » Web a internet

Černý facebook

Ahoj všem mám zvláštní problém Dřív mi nešli spustit videa na youtube, tak jsem se tu eptal a lidi mi poradili přeinstalovat google chrome. Tak jsem tak udělal a potom všechna fungovala Ale Facebook ne, abych to upřesnil. Když ho zapnu tak mi běží normálně tak 10 sekund a potom problikne a zčerná, jenže pak mám černý obraz v každém otevřeném okně a aby to přestalo musím vypnout a znova zapnout chrome Někdy se to ale nestane a normálně si prohlížím facebook ale to fakt jen někdy Prosím o pomoc Děkuji

Odpovědi na otázku

OS, flash player (aký)....? A BTW čas a dátum správny?

Doufám že tato rasistická otázka bude smazána!

To ale smajlíků, a nějak divně použitých. Proč se řehtáš tomu "Prosím o pomoc", to se nám vysmíváš?

OS: win7, flash: nejnovějšíBtw: Nikomu se nevysmívám

Ale vysmíváš. Možná to tak nemyslíš, ale tento smajlíkznamená velkou legraci, hlasitý smích, případně i výsměch, podle kontextu.A tohleJe takové spiklenecké mrknutí. Takže taky nevím proč ho máš za "Nikomu se nevysmívám".

Až teraz ich vidím (inak mám zobrazovanie takých zbytočnosti vypnuté). Ježkova noha! Napíšeš, že máš problém a hneď na to smiech? Z čoho? Napísal si, že Ti niečo začalo fungovať a na to mrknutie? T.j. máš bočné úmysly? Potom si napísal, že iba niekedy Ti to nejde a hneď na to usmievajúceho smajla? Smeješ sa z toho, že Ti to nejde len občas? A nakoniec prosba o pomoc a smiech? Si postihnutý (vysvetľovalo by to Tvoje správanie), alebo nevieš kedy sa tie smajlíci používajú, alebo si na nich závislý a myslíš si, že bez nich Ti nebude nikto rozumieť, alebo prechádzaš zo slovného vyjadrovania na smajlíkovské? Inak doma všetci zdraví?

Já se jen zeptal na to proč to blbne, né na to jaký smajlíky mám používat. Vy jste myšlenkama taky někde jinde když tady řešíte smajlíky.

Blbne to pro, protože jsi zblbý z Facebooku a neumíš používat smajly, pak jsi jejich nevhodným použitím drzý. Když se budeš s někým druhým bavit a budeš se mu vysmívat do ksich*tu, tak co si asi pomyslí? Smajlíci mají své významy.

Nebo když budeš "naživo" z očí do očí zvát třeba do kina, nebo k sobě domů, tak bude obrovský rozdíl:"Nechceš jít ke mně na kafe ""Nechceš jít ke mně na kafe ""Nechceš jít ke mně na kafe "

Tak toto už snad není možné Vy jste stále nepochopili s jakým problémem jsem sem přišel

Pochopili, máš problém se smajlíkama