» Poradna » Mobily

Černobílý displey

Dobrý den,přes noc se mi změnil displey z barevného na černobílý. Nevíte co s tím? Děkuji ( v nápovědě jsme našla postup,ale po kroku -usnadneni- krok ,,Zrak,, není.

Odpovědi na otázku

Zase další člověk, který si plete PC poradnu s věštírnou... Displej čeho?

Zrovna su na stáži v Delfách. Pýthie říkala, že je to mobil. A není to černobílá, ale odstíny šedi. Viš jak, zešednou barvy, nezvoní to až na výjimky, a vůbec je to potichu, abys mohl chrnět jak Belina. Akorát na budík to nemá dopad.

Ak je to Android: Nastavenia -> Displej (zobrazenie, obrazovka...) -> Ochrana zraku (ochrana oci, komfort...)V tomto submenu by mal byt prepinac farebne/ciernobiele zobrazenie.

To je menu Digitální pohoda a rodičovská kontrola > Režim spánku.

Přesně tak. je to součást Režimu Večerky. Když si to vyhledá v Nastavení, tak se to žešednutí dá vypnout.

Jelikož ses od 11:16 ani nenamáhala doplnit o jaké zařízení se jedná, tak adekvátní rada k chybějící podstatě tvého dotazu. (nikdo zde není věštec):https://www.google.com/searchP.S. Co si o tvém způsobu dotazu skutečně myslím, raději nebudu uvádět.

třeba se jí hned chvíli po 11:16 změnil "displey" na jen černej a tak už sem nemohla napsat..

Cerno bily dysplej co s t abych navratila barvy