Černé okraje u plochy

Zdravím mám problém s černými okraji na PC. Nastavení monitoru to být nemůže protože jsem přeinstalovával grafiku. Jsou to tak 5 milimetrové černé okraje. Mám AMD Radeon (TM) R7 300 Series zkoušel jsem to opravit v nastavení od Radeonu ale bohužel měřítko tam nedosáhne. Měl jsem toto i minule no bohužel si nepamatuji postup jak se to dá napravit. A vím že to bylo úplně jednoduché řešení. Prosím o radu jak na to.

Odpovědi na otázku

A skúsil si nastavenia i na monitore? Aj monitor (samostatný) má svoje menu - má na to tiež svoje tlačítko. Nie len pomocou nastavení grafickej karty, ale treba sa zameraž i na zobrazovaciu jednotku - monitor samotný.Príklad https://www.pcper.com/images/reviews/467/osd01.jpg