» Poradna » Notebooky

Černání obrazovky

Dobrý den,prosím o radu s následujícím problémem. Když zapnu notebook do sítě, zcela zčerná monitor, takže jsem nucena neustále notebook dobíjet a jet na baterii. Začalo se tak dít asi po roce používaní počítače. Myslím si, že je problém v kabelu nebo se mýlím?Děkuji předem za radu.Kristýna

Odpovědi na otázku

predpokladám problém s doskou, môže by poškodený konektor na nabíjanie, stavalo sa mi to na starom Aceri, pomohla vymena konektora.