» Poradna » Notebooky

"černá smrt" Sekání NTB u her

Ahoj lidi,jsem v tomhle sice zacatecnik a bude to se mnou asi tezke..Potrebuju pomoc!Mam ntb Toshiba Qosmio,vicemene na gamesky.Mam win 7 ultimate,pravidelne kdyz si rekne aktualizuju.Zakladni problem je v tom,ze pri hrani her mi zacala vyskakovat cerna obrazovka a z repro jde jako by seknuta digitalni smycka odpornych zvuku a musim ntb pokazde vypnout tlacitkem a opet nahodit.Jenze sranda je,ze jsem procital cele forum a par lidi melo stejny problem.1.ntb mam nedavno cisteny v servise (cerna smrt zustala i po vycisteni)2.mam snad jednu z nejvykonejsich podlozek s aktivnim chlazenim pro ntb3.navic mam i fungl novy zdroj k ntb= dost penez v haji a nic nepomohloUprimne posledni dobou hraju vice na konzoli ale na ntb si rad zahraju EuroTruckSimulator 2 a tam mi to dela teda nejcasteji,nicmene vcera jsem hral asi dve hodiny a cerna smrt se neukazal,dnes 4x a pak jsem to vzdalNejake rady?Zjistim treba nejak nejakou chybu proc to pada?Popripade jak, heh Diky a za preklepy se omlouvam mam k dispozici momentalne pouze mobil

Odpovědi na otázku

Pokud to pada i po zasahu servisu, je neco spatne. Hodne spatne. A i v tom servisu. :o(Dalsi reklamace s upozornenim, ze takto si jako zakaznik servis nepredstavujete..

Tady něco podobného pánové řešili a nějaké nápady tam jsou, zkusil bych to projít a otestovat.http://forums.toshiba.com/t5/Qosmio-Laptops/Qosmio-... http://forums.toshiba.com/t5/Qosmio-Laptops/Qosmio-...