» Poradna » Windows (a jiné OS)

Černá obrazovka+nefunkční myš

Dobrý den,včera dcera odistalovala 2 programy,obrazovka při zapnutí projde do Widows XP,obrazovka zustane černá,nedostane se do zakladního vyobrazení a ani kurzor myši není na obrazovce(počítač LYNX)tak nevím co tam smazala ...

Odpovědi na otázku

Zeptal bych se dcery, jake programy odinstalovala. Mozna taky pouzila nejaky ultimatni cistic, ktery vycistil PC docista docista.

> Tak si hezky obnovíme OS z bitové kopie (TIB) např.> Nebo si zopakujeme novou instalaci a příště na zálohu nezapomeneme, už víme proč!

POKUD MŮŽETE TAK (1) ZÁLOHUJTE PC Z KUSTE DAT PŘES JIN STA LAČNÍ DISK OPRAVIT PC (2) DAT OBNOVU DAT (3) POSLEDNÍ MOŽNOST NA FORMA TO VÁT PC ALE MUSÍTE MIT TEN PC ZALOHOVANEJ