Černá obrazovka

Dobrý den potřeboval bych pomoct dnes jsem chtěl dát do svého PC lepší gpu ale neukáže se my nic prostě černá obrazovka v jiném PC gpu běží bez problémů Gpu gtx760Motherboard msi 970 gaming 32 gb rám Cpu AMD FX 6350Děkuji za odpověď Promiňte my můj pravopis

Odpovědi na otázku

Znovu zacvakni ramky.Starý počítače nemají rádi, když je převracíš na bok kvůli GPU.Už si FX nepatuju, 32GB v AM3+ ? nevim, nevim.4x8GB, zkus 2x8GB.

"...Promiňte my můj pravopis..." Tak proč píšeš jak prase?! Jako naschvál, abys štval lidi, co to čtou?! Obzvláště grambity a "rám" jsou úžasné.Takže šrot do šrotu. Jaký šrot vydáváš za zdroj? CPU má dost vysoké TDP a ta GK ještě žravější! Ráčil jsi do té grafické karty zapojit napájení?

Vrátit tam původní gpu pokud naběhne obraz super. Můžeš řešit dál viz. rada od ms (zdroj).Pokud obraz nenaběhne gratuluji máš jedinečnou možnost si pořídit nový a výkonnější stroj.

GTX760 je lepší? To bych asi nechtěl vidět tu původní Každopádně tam zkus vrátit tu původní, jestli to s ní pojede.