Černá Obrazovka

Ahoj jeden den jsem hrál a na druhý den když jsem přišel k Pc tak černá obrazovka Moje grafická karta je MSI R9 270 Gaming 2G teploty nebyli nijak vysoké asi okolo 30 stupnu

Odpovědi na otázku

Servis?Teploty okolo 30 stupnu? To by logicky znamenalo, ze to merilo nesmysly.

Adrenalin Software 2020 ukazoval 30 v nečinosti a 40 až 50 při hraní takže ted nevím :D grafiku mám cca 3 měsíce od kamaráda který upgradoval pc tak mi ji prodal takže múže být v háji nebo jak?

Divná otázka,tak asi máš vypnutý monitor.

no ten je zaplej ukazuje no signal pc jede vetráky se točí ale zpozoroval jsem že větráky na grafice jedou v pohodě a pak najednou se zastaví a pak se zase roztočí a tak furt dokola a obraz nenaskakuje

A nouzový režim jde spustit. Ale tak zkus tu GK vyndat a znovu ji pořádně zase vložit a zapojit.

Stále nic ještě jsem překontroloval kabely od pc i v pc a nic

A tu původní GK už nemáš,že bys to zkusil sní spustit PC.

No mám tady jednu skusil jsem a pc se zapl takže stále nevím co je s tím radeonembtw je to 8400 gts a tom se nedá hrát :D je to z pc od Babičky xdd

púvodní nebyla není tam ani integrovaná skládal jsem Low Budget PC na CS:GO a takové lehčí hry na výkon

Vadný VGA věnuj do elektroodpadu.