» Poradna » Windows (a jiné OS)

Cerna obrazovka

Ahoj dneska jsem si zapl PC ale místo toho aby se tam neco ukázalo tak vidim jenom černou rozsvicenou obrazovku tod vše nevidím ani mys.. zkusil jsem restart několikrát nechat PC hodinu běžet potom treba na hodinu nechat vypnutý vubec nic zkusil jsě zkratku win- ctrl- shift- B a taky nikdy dokonce jsem zkusil vypojit a zapojit grafiku a furt nic tak zadám o rady čím by to mohlo byt... nejhorší je ze nemuzu ani do boot menu jinak bych si preinstaloval winJinak mam Windows 10 64gbAmd ryzen 5 1600xNvdia GeForce 1050Základní deska msi b350 gaming plus

Odpovědi na otázku

Možná je chybný zdroj nebo tak něco

Tak kdyz to predtim fungovalo v pohode

vies co maju spolocne vsetky veci, ktore sa za celu historiu ludstva pokazili? Predtym fungovali v pohode.

A máš zapojený monitor v PC/elektrike?

Ano mam

V PC se zřejmě něco pokazilo a teď je rozbitý.

Aha to jsem nevěděl dekuji za radu

skus nejdrive jiny monitor, nebo zapoj televizi pres hdmi, pak reset biosu, treba vypni a vyber baterii z desky na minutu,

Jiný monitor jsem zkusil a nic tak zkusim teda jak říkáte reset biosu a nebo vypojit základní desku z toho

Zkusil jsem vše a furt stejne

Podarilo se nejak vyresit? Stalo se mi to stejne