» Poradna » Windows (a jiné OS)

Černá obrazovka

Dobrý den mám takový problém že treba hraju nějakou hru dlouho a nebo jen chvilku a po nějaké době se mi zobrazí černá obrazovka slyším zvuky všechno počkám a slyším takový zvuk přípojení ale furt nic jediné co pomůže je restartovat :/ a když zapnu PC tak vyskočí v pravo na oznamovacím panelu že Ovladač zobrazení přestal pracovat :/

Odpovědi na otázku

A budete se na to ptat kazdy den, aniz byste reagoval, kdyz Vam nekdo poradi?https://www.zive.cz/To se pak taky na tu dobrovolnou pomoc muzeme s prominutim vysrat, kdyz si ji nevazite. ;o)----Aspon jste doplnil tu hlasku o ovladaci zobrazeni, takze je jasne, ze jsem to vcera trefil hned prvni vetou - zmerte teploty GK, protoze pricinou je na 90% jeji prehrivani. (Jen aby to bylo jen to akutni prehrivani, odstranitelne vycistenim chladice GK od prachu, respektive racionalizaci chlazeni ve skrini, a ne karta uz znicena dlouhodobe nedostatecnym chlazenim..)

Tak se omlouvám že nemám čas a mám i jiné potřeby a prominte že vás to tak naštvalo

A to je nějaký důvod zakládat nové téma a původní odpovědi nechat ležet ladem? Děláte si p**el? A lidi co tu radí a věnují tomu čas ho mají jen na vyhazování? Někdy mám pocit, že se mi někteří snad musejí jen zdát...

Tak se probuďte

Jste nechutný a samolibý, běžte si laskavě za vyřešení zaplatit do servisu, chovat se takhle a čekat pomoc zdarma může jen totální h**ado. Nazdar.

Víte,jsem na dovolené takže si chci užívat takže momentálně nemám čas odepisovat.

Tak nelez na poradnu vole, kdyz nemas cas reagovat. Zde je treba soucinnost.

To máš pravdu jako :D Ale když jsem to psal tak jsem ješte nebyl pryč víš to je ten problém.

Mozna, presto zalozil stejne vlakno den po sobe, což se nedela.

No jo no se stalo ale už fakt pššš .

A Mysle_1 Pomochlo mi vyčistit celý počítač takže ti děkuji :)

No nic jdu si užívat poslední dny dovolené , problém jsem vyřešil a už tady nemám co dělat , Děkuji myslovi i mariovy že mi zlepšil náladu a mnějte se hezký naviděnou