» Poradna » Windows (a jiné OS)

Černá obrazovka s kurzorem

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli někdo nevíte co s tím mám dělat. Když zapnu počítač objeví se pouze černá obrazovka s kurzorem. Zkoušel jsem různé klávesové zkratky a funguje pouze ctr+alt+delete.Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Najdi si Jak opravit pocitac xp od Kupka nebo Wintip.cz

Zkusím to diky

to znamená že ti něco umřelo :) to se stává, soustředil bych se na to, jestli PC nevydává nějaké zvuky obvykle chybová pípnutí na začátku, pokud ne, tak celý rozebrat na stůl do minimální formy (jen 1 modul paměti, CPU a graf. karta, bez HDD) a otestovat krok za krokem. mohla odejít deska - chipset, pamě´t, nějaká karta a pod. jiná cesta není, pak se dá taky dokoupit tester, ale ten stojí peníze ..

Ještě se mi také včera stalo že jsem počítač zkusil zapnout a naběhl nějaký program a tam bylo více informací na webových stránkách, tak jsem na to klikl a otevřel se google chrome a fungoval bez potíží.

Tak je mozne ze jsi si aktivoval skodnou do reviru, aniz by jsi tusil. Zatim co jsi se kochal pohledem na zver pred podzimnim honem, rys uz pronikal do obory skrze nizkou smrcinu a schnouci travu ( starinu)

Kamarad do deste ve Viste po vypnuti a zapnuti za minutu si pocinal tak ze stiskl soucastne Start a F8 a drzel az deset sec. Nebo Start drzel a jak nabehlo logo mackal jako by zvonil onu klavesu F

Tipnul bych to na umřelou paměťSežeň si někde Hirens Boot a otestuj PC