» Poradna » Programy

Černa obrazovka při zapnutí hry

dobrý den když zapnu farming simulator 2015 tak mi naskočí černaobrazovka a kurzor , vše ostatní jde jen nejde obraz

Odpovědi na otázku

Nesdělil jsi hw sestavu včetně zdroje a VGA, typ monitoru ani provozní teploty GPU a VRAM v max. zátěži.Máš ve hře nastavené originální nativní rozlišení monitoru, ne jiné?Co s tím?1) Spusť zátěžové testy VGA se sledováním teplot.Výsledky?2) Připoj další monitor a spuť hru na něm.Výsledek?