Černá obrazovka při spuštění hry

Zdravím potřeboval bych poradit s problémem. Spustím si hru PUBG ale při každém startu hry se mi hned ukáže černá obrazovka. Jen se chci zeptat čím vším to může být způsobeno a popřípadě co mám zkusit udělat aby to mohlo jít. Hru PUBG rozjedu na nízké detaily na 25-30 FPS. Popřípadě kdo by chtěl, pošlu zde info o svém HW. Díky

Odpovědi na otázku

A jiné ti jdou? Zkus reinstalovat

To máš na steamu.Pokud ano,tak tam u spoustu her po spuštění napřed zčerná obrazovka alespoň mě to tak dělá.

No jakmile se mi ukáže černá obrazovka tak čekám už tak 10 minut ale stále nic opravdu pořád jen tma.

Díky

Jsem v koncích už asi. Vyzkoušel jsem reinstalaci hry, všechny návody podle odkazů co mi sem lidé poslali, zkusil jsem aktualizovat ovladače a nebo nainstalovat starší ovladače Nvidia. Už je snad jen jedna možnost. Bude něco špatně v HW ?