Cerna obrazovka po zapnuti PC

Dobry den, prosim o radu, po zapnuti PC se na obraze neobjevi nic krom Power saving mode, vetraky se toci,diody sviti, zdroj taky huci, mechanika taky blikne. Po startu PC se neprehraje zadny Beep code, konektor na ethernet kabel taky blika. Grafika je spravne vlozena, ovsem nefunguje to ani na integrovane grafice po vytahnuti GK z PCI-e x16. Pred hodinou sem funkcni PC vypnul a vyfoukal nanos prachu na GK a na procesoru(pouze pusou sem foukal), zadny vysavac ani nic podobneho, procesor sem nijak neodstrojoval ani chladic, pouze grafiku sem vydelal ze slotu a pusou vyfoukal a zase zasunul do slotu. Grafika je spravne zasunuta i kabel v monitoru. Grafika je zapojena pres dvi redukci jelikoz grafika nema VGA. S ramkama sem nic nedelal, nedelal sem nic z nicim krom vytahnuti grafiky. Kde muze byt chyba? Poradite?

Odpovědi na otázku

Vymeniť GK, alebo zdroj.

Jestli s to měl rozebrané, znova to rozhoď a slož, nezapomeň dotlačit napájecí konektory.Když deska po zapnutí nepípne, skus odpojit co jde, aby se vyloučil vliv disků, mechanik, čelního panelu, USB brackettů a externích zařízení. Zbude zdroj, deska, cpu a chladič, pokud nepozná že nemá paměti, vyměň zdroj, pak desku...

Ramky - vydnej raky a zacvakni zpět do desky

raky = ramky

mě nepíše klávesnice, dostane padáka

Udat hw je základ - některý desky mají malé check diody... případně zkus vytáhnout ramky uplně a zapnout to bez nich - jestli to nebude pípat vůbec, je deska ko (nebo to nemá z čeho pípat :) )