» Poradna » Notebooky

Černá obrazovka po přihlášení do w10

Dobrý den,potřeboval bych pomoct, zadal jsem heslo k profilu a potom tam naběhla černá obrazovka s kurzorem. Nyní stačí když jen prokliknu na přihlášení a je tam opět černá obrazovka. Jen bych nechtěl přijít o data. Případně přikládám video - https://streamable.com/fu8z13

Odpovědi na otázku

Detaily notebooku, omlouvám se - Lenovo ideapad s145

zkus na tý černý obrazovce dat ctrl+alt+del, pokud to jde dej task manager (správce úloh) file (soubor) -> run new task (spustit novou ulohu) a napiš explorer.exe a dej enter

díky moc, zafungovalo

Obnov z funkční zálohy nebo reinstal OS. Zaručeně to bude rychlejší... než laborování s nejistým výsledkem.

Ještě bych zkusil, třeba pomocí Nouzovýho režimu, založit novej uživatelskej profil. Pokud se do toho nouzáku tazatel dokáže dostat.