» Poradna » Notebooky

Černá obrazovka notebooku

Dobrý den, mám problém s počítačem. Když ho zapnu, rozsvítí se světýlko u napájení, slyším jak to hučí a bliká caps lock. To je vše, co se po zapnutí děje. Už se mi to asi dvakrát stalo a pokaždé pomohl návod na youtube - podržet Windows a B při zapínání. Tentokrát to ale nefungovalo a já už si nevím rady. Moc počítačům nerozumím, tak prosím o radu. Děkuji

Odpovědi na otázku

A co tak napsat co je to za notebook?

Už mi poradili jinde, ale děkuji

A jen tak ze zvědavosti... Problém byl jaký? A jaké bylo řešení?

Občas se mi stalo v práci, že jsem zapl notebook a měl jsem černo... Docela mi trvalo, než jsem zjistil naprosto banální příčinu: Měl jsem ho položený na jiném notebooku a díky magnetickému snímači zavření víka z notebooku pod ním si myslel že je zaklapnutý a proto měl vypnutý display. Stačilo ho posunout o pár centimetrů dozadu a najednou fungoval