» Poradna » Notebooky

Černá obrazovka na tabletu

Dobrý den. Mám Tablet HP Pavilion 10-k000ng x2 a včera se mi z ničeho nic nechtěla rožnout obrazovka při provozu. Měl jsem 25% baterie. Na tabletu je Windows 10 a ano vím že originálně je tam Windows 8. Každopádně jsem na něj vždy připojil podsvícenou myš a a po zapojení myši se rožla ale po tomhle incidentu se ani myš nerožla. Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Tak bohužel, evidentně něco odešlo. V lepším případě baterie, v horším něco v elektronice. Každopádně to je na servis.

Zdravím tak už jsem problém vyřešil. Sejmul jsem kryt a zmáčkl jsem tlačítko power buton a tablet se zapl. což znamená že tlačítko nedoléhalo.

Mechanicke zavady jsou nejlepsi. Kdyz jsem mel na mobilu vychvaleny spodni kryt ( tak to nazyvali) byl problem mobil zapnout. Vyhodil jsem ho a no problem.