» Poradna » Počítačové sítě

Černá listina

Chtěl bych se zeptat, kde se dá stáhnout ne bo kouknout na černo listinu stránek- který obsahují spam. Díky.

Odpovědi na otázku

Stránky které obsahují spam ???

tak bych ti mohla dát 2 adresy s virama, ale spam má i MS.

černá listina- je seznam stránek které obsahují spam a jiné škodlivé programy. Potřeboval bych, jestli někdo nevíte kde ten seznam sehnat- nic jsem pořádnýho nenašel, našel jsem jenom malý seznamy.

Spam = nevyžádný emailA teď mi vysvětli, jak může stránka obsahovat spam?

heh, tak jsem taky ujela - spam = spyware

spam != spyware

Arko technik s.r.o. |  |

se omluvam, ale myslel jsem si že spyware = špionážní program který se dá stáhnout při nalogování nějaké podělané stránky, bez vědomí uživatele. Případně tyto stránky poskytují služby (mail, programy) v kterých se spyware mže také objevit.

Ano, s takovou definicí se dá souhlasit. Ty ses ale neptal na spyware, nýbrž na spam.

Omlouvam se, myslel jsem tohle. Nevíte kde to najít či stáhnout???

Google -> "spyware blacklist" něco najdeš......

Aha....Nainstaluj si program Spybot SD, v Menu Nástroje najdi položku Hosts soubor - volbu Přidat seznam hostů programu Spybot SD. Tím nejen, že získáš jeden z nejkompletnějších dostupných seznamů, ale současně Ti to automaticky ošetří systém tak, že tyto sračky už neotevřeš. Krása

Díky všem