» Poradna » Mobily

Černá displej, bliká, blbne hlavně ve tmě a při nízkém jasu

Ahoj, mám Samsung Galaxy S10, repasovaný displej neorigo dílem, znovu upadl, znovu prasknul displej. Dotyk funguje s menšími chybami (menší citlivost při psaní) úplně nromálně. Ale displej černá, někdy jen půlka, někdy celý, i v té dpbě, dy je černý, funguje dotyk, mohu přijmout hovor, v podstatě cokoli, ale nic nevidím.Je mi jasné, že tento displej je už kaput, zajímá mě, jestli pomůže výměna a nebo to může být i závažnější porucha, které by už změna displeje nepomohla.Moc dík.

Odpovědi na otázku

A) Pokiaľ si nemehlo a mobil ti pravidelne padá - kúp si odolnejší mobil.B) Keďže si vymenil displej, po ďalšom páde (viď A) to znova blbne - už to nemusí byť len chyba displeja, ale i chyba dosky v mobile - tými pádmi sa mohli uvoľniť konektory, vzniknúť mikroprasklinky na doske, uvoľniť i el. súčiastky z dosky. Takže prípadná TRETIA výmena displeja by značila len vyhodené prachy a po ďalšom páde ===> elektrošrot.

meleš hovadiny, prostě má KO displej, vymění a bude klid...

Lenže on je nemehlo a mobil mu stále padá a padá.... takže len displejom to už nebude....

jesli jsi ten stejný xxx z včerejšího dotazu na S8 tak se vůbec nevyjadřuj, sereš se do něčeho o čem nic nevíš

Ten xxx je TROLL, kradne nicky - ja tu stále vystupujem len ako xXx - a píšem po SLOVENSKY!

i tak je tohle úplně běžné chování poškozeného AMOLEDu a s deskou to nemá nic společného.

Jsem teda ještě nikdy neviděl smartphone, kde by se pádem na zem poškodila základová deska.... Dneska jsou ty obvody co se týče na poškození pádem téměř nepoškoditelné. Prostě rozbil druhej display, takže ho musí znovu vyměnit. PS příště Ti tazateli doporučím zakoupit ochranné sklo a pořádný obal.

Měla jsem jak ochrannou folii, tak gumovy obal, akorat spadl uz prilis mnohokrat :D a navic jsem ho jednou nabijela v praci na zemi a omylem na nem sedela chvili nohou zidle, ale tomu krom prasklych zad nic na funkcnosti neubralo, jen 14 dni zpet pad a nova prasklina a ted se chova takhle divne. hlavne kdyz je tma a kdz ho dam nabit, to pak hodinu je cerny displej. ale pak se zas probere

Vyměnit displej, tady nic jinýho nepomůže... A pro příště prostě dávat větší pozor. Jinak ochranná folie je nanic, ta je proti škrábancům. Chce to pořádný ochranný sklo.

Vymenit displej nepomuze. Ale vymenit mozek ano. Kdyz se někdo k věcem neumí chovat tak mu do ruky nepatří. Jednou ze spadne stane se, ale padá pravidelně, sedi na něm nohou židle, to uz opravdu neni normální.

Ak si niekto polozi na mobil stolicku a este ti pada z ruk, tak si proste gramblava a technika ti to tvojich ruk nepatri. Skus nieco gumeneho comu nevadia pady a to ze si na to sadnes, alebo polozis stolicku.

Tak to si nechám poradit konkrétní výrobek :)

Třeba gumová pískací kačenka pro děti do vany. Ta se nerozbije, i když ji budeš házet pořád po zemi.