» Poradna » Web a internet

Černá Chrome

Zdravím, zapnul jsem na PC Chrome a misto klasiclé bílé na kterou jsem byl zvyklý je celý černý a přitom jsem to neměnil, dokonce ani nevím jak to změnit.. poradíte někdo jak ho udělat zase klasicky bílý? je černé i okno a vrchní lišta Chromu..

Odpovědi na otázku

https://www.zive.cz/clanky/prohlizec-chrome-d... Zatím to jde zapnout jen ručně, takže Japonec SamoSeTo v tom mít prsty nebude.

Já jsem včera Chrome vypínal když byl normálně základně bílý, dnes to zapnu a je černý, já s tím nic nedělal. Ale díky