» Poradna » Počítačové sítě

Ceny O2.

Dobrý den,uvažuji o změně poskytovatele a to mě přivedlo i na web O2, v současnosti vede nabídka 8 mega za 600 včetně linky s platností jeden rok. Na toto konto se chci zeptat na váš názor na vývoj cen v této oblasti, EU údajně poskytla finanční příspěvek na rozvoj ve venkovských oblastech.
Takže. jak vidíte další vývoj cen připojení? Znáte někdo firmu LINECOM a jaké s ní máte zkušenosti?

Odpovědi na otázku

nabidka o2 je lakava, ale daji se na vesnici najit lidi jako jeden unas co ma adsl extreme a nekolik vysilacu wifi a signal z tetto konektivity adsl rozdeli mezi 20 uzivatelu po 3 mb na stahovani za 333 kc mesicne coz se da stahuji hodne stahovacka je bezne 300 až 450 kb za vterinu je lepsi platit mene nez platit o2 600 a nemit tuto konektivitu vyuzitou. o vanocich byla akce 500 za vse.tak ze o 100 kč mene. jeto rozhodnutí na kazdem, ale me se nechce kazdy rok menit nejake smlouvy nebo zarizeni pro prijem netu mam wifi tak jej využívam.

je mi to jasné,bohužel můj poskytovatel je skutečně tragický a po vypršení smlouvy za 6 měsíců půjdu kamkoliv. Nevím co si mám myslet právě o těch penězích od unie,na co konkrétně budou použity. Já mám momentálně rychlost 640kb s agregací 1:6, port mi nepřesměrují a veřejnou adresu mi zatím dát nechtějí,za toto platím 6000 ročně,proto už teď sonduji kam nejlépe. Vypadá to že nahé ADSL bude vycházet asi na 730 kč,což by bylo taky řešení.

kdyz jsem se ptal na adsl bez akce pred tydnem tak za to chteli 871 kč mesicne vcetne hlasoveho tarifu, ptal jsem se na nahe adsl ale to skouseji nekde u plzne a na morave zatim neni mozne jinak 871,- x 12 mesicu vychazi temeř 10.000.- kč za rok to je prome neprijatelne radsi zaplatim 4000,- za rok tomu znamemu u nas bez problemu taham i z rapidu kdyz potrebuji.

to se ti nedivím,to bych udělal taky. Já osobně si myslím, že ceny připojení půjdou ještě kousek dolů.

Pokud nejsi blizko ustredny tak na 8Mbit pres ADSL zapomen

já vím,na můj provoz by mě stačilo 2 mega v pohodě,ale bez výpadků a kolísání s veřejnou ip.

za 333,- kc mesicne jsem dostal 3 mega a jsem jediny co stahuje data z 15 lidi co jsou pripojeni a stiha to muzu se divat i online na televizi bez zaskubu.

tak to ti můžu závidět

Možná ani nemusíte, povídat se dá leccos, a staré moudré přísloví říká, že každá liška chválí vlastní ocas. Je lepší se spolehnout na vlastní hlavu, či se poradit s někým důvěryhodným.

jen jsem chtěl slyšet názory, počkám co mi zašle ta firma LINECOM za podmínky,protože na stránkách toho moc nemá.