» Poradna » Mobily

Ceny mobilních telefonů

Zdravím všechny.Chtěl bych vědět proč jsou ceny stejného mobilního telefonu například Samsung Galaxy S6 32GB White v různých obchodech s rozdílem až 6000,- ? Například obchod DEXA nabízí telefon za 12.890,- http://www.dexa.cz/samsung-galaxy-s6-32gb-g9... Alza nabízí za 16.790,- https://www.alza.cz/samsung-galaxy-s6-sm-g920... Nebo zde za 18.832,- http://www.hyperelektro.cz/samsung-sm-g920-galaxy-s6... Absolutně nevím jaký je v tom rozdíl když všechny obchody garantují oficiální distribuci a mají dobré hodnocení...

Odpovědi na otázku

Na hyperelektro je to totiž cena na splátky.

a tatíí jak velké je středně velké vejce1. každý prodejce si dává jinou marži2. i prodejce mohl koupit ty telefony později a tím i levněji3. i prodejce si může domluvit množstevní slevu

To asi bude tím, že máme hentaků tu svobodu... Zajímalo by mne proč rohlík stojí v jednom obchodě korunu a v drhém dvě padesát..... To je snad každého věc za kolik co prodá. Ono ani u stejného zboží mohou být rozdíly třeba klidně o 100%. To je tak všude - nejsme za komančů - aby někdo diktoval za kolik nakoupím a za kolik prodám! Takové starosti bych fakt chtěl mít!!!

Ultraliberální plky. ☺

A tobě by se líbilo kdyby ti někdo diktoval ceny? To je přece věc prodávajícího za kolik co prodává a pak je věc zda si to taky někdo koupí... UTypický příklad u benzínek - někde benzín za 23 někde za 29 .........

Ultralevičácké plky...

Fajn, tohle mi je jasný, že si každý prodejce určí svou cenu, ale chtěl jsem vědět jestli v tom není ještě něco jiného. Jinak moc díky za odpověď ;)

no jasně:1. vývoj minimálních mezd v asijských zemích2. cena ropy a kakaa