» Poradna » Programy

Centrování html stránky

Ahoj, vytvářím si svoji www stránku, ale když se podívám na ní z jiného monitoru, který má jiné rozlišení, tak se mi vedle stránky zobrazuje bílý pruh. nechá se to nějak nastavit, aby se stránky načítali podle rozlišení obrazovky ? je nějaký html kod na to ? nebo něco... díky za každou radu..

Odpovědi na otázku

css.interval.cz ...

děkuji to jsem přesně hledal. VYRESENO

samozřejmě že existuje ale psát stránku jenom v html je už dneska nemoderní a hlavně ne příliš jednoduchý. Doporučoval bych si něco přečíst o kaskadových stylech(CSS). Kombinací CSS a HTML by už něco normálního mohlo vzniknout. Zkus třeba www.owebu.cz je tam spousta návodů:D