Cena za pc

Zdravím, cena 8000,- za tento pc, je přijatelná?PC komponenty: Procesor I5 2500k (zakl.takt 3.3) Grafická karta: GIGABYTE GV-N960G1 GAMING-2GD 2GB Základní deska: ASUS P8H67 RAM: Kingston 16GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX Savage Series HDD: WD Blue 1TB SSD: Kingston HyperX 3K SSD 120GB ZDROJ: Corsair GS600 CASE: Zalman Z11

Odpovědi na otázku

Myslím že ano.Pokud to prodáváš, klidně zkus víc. Pokud kupuješ, mysli na to, že pokud chcípne deska, je to na vyhození. Navíc zapomeň na taktování, protože majitel byl blb a pod "K" nekoupil P68 desku.

Ale i jo, pokud kupujes zkus trochu niz, puvodni cena 7k by me neprekvapila. Jestli prodavas klidne zkus vic, obcas se zadari.