Cena tisku? epson stylus dx8450

Zdravím,mám takový dotaz týkající se ceny tisku barevného obrázku nebo fotky.
Nemáte nekdo tušení kolik tak může vyjít tisk jedné barevné fotografie ? popřípadě obrázek?
Jedná se o tiskárnu EPSON STYLUS 8450.
Budu vděčný za každý názor
Díky

Odpovědi na otázku

Nejsnazsi je dohledat si cenu inkoustu, pocet stranek A4 na ktere ma vystacit (pri 5% pokryti) a dopocitat si to podle plochy pokryti...

Tak fotek se ti zachtělo? Já jsem tisknul - občas - foto na trochu jiném typu EPSON a vyšlo to mezi 20-25 Kč !.!.!.!.!
Na fotky je fotolab

Na kvalitní fotky (úprava barev, výřezy, velikost) fotolab není. A cena tisku záleží na tom, jestli umíš resetovat čipy na kazetách a dolévat inkousty. Pokud ano, vyjde tě tisk o 80% levněji.