Cena starší GPU

Zdravím, doma mám jednu nepoužívanou GPU kterou bych dal na Aukro, jedná se o GPU Gigabyte Radeon 6670HD 1024MB. Kolik si za ni říct ? Určitě to není žádné dělo,ale poslouží dobře.

Odpovědi na otázku

Když to tak spočítám, tak bych to viděl na nulanula prd Kčs,-!😄😉

Nemá to ani polovicu výkonu oproti GT 1030, takže do 500 Kč by sa to malo dať predať

Na Bazoši ide takáto GK ale 2 GB , nie 1 Gb za 25€ . Tak v tvojom prípade možno aj 10-15€. Ak ju niekto kúpi. Ale každý elekto predajná pri vchode kontajner na elekto-odpad .....Takéto veci tam pravideľne dávam, lepšie ako do smetí.

Tak jasně, už tě vidím, jak tam hážeš coby odpad funkční Radeon HD 6670.Ta karta má cenu min. pětikilo i kdyby to bylo jen s DDR3 a s chrastícím pidi větrákem. Jako levné rozbrazovadlo k nějaký desce s Ryzenem pořád víc než dobrý.

Na aukro od 600 Kč do 750 Kč včetně poštovného - dle stavu, provedení a chlazení karty.

Hodně záleží na tom, zda to je AGP nebo PCI-E verze a zda jsou ty paměti DDR3 nebo už DDR5 (výkonnější=dražší).

Aukro má historii, stačí se do ní podívat, za kolik se tam prodávají:https://aukro.cz/vysledky-vyhledavani