Cena starsej PC zostavy

Prosim poradte mi kolko mam pytat za pocitacovu zostavu pri jej predaji.
Intel Pentium 4530, 3000 MHz, základná doska P5P800, RAM - 1GB + 512 MB DDR1, graf. karta – NVIDIA GeForce FX 5500 (256 MB), dve CD/DVD mechaniky, DVD napalovačka, český Windows XP Professional, slovenský Microsoft Office.
Dakujem.

Odpovědi na otázku

Hele, mrkni se na www.aukro.cz do sekce PC Sestavy, tam si o ceně velice rychle uděláš obrázek a můžeš to tam hned i střelit