Cena použitého PC

Dobrý den,

chystám se prodat svůj desktop, který jsem koupil v roce 2008 za 26 200,- když nepočítám cenu periferií, které prodávat nebudu. Nevím si však rady se stanovením ceny za kterou ho prodat nyní, proto píšu sem s vírou že mi pár lidí poradí Zde je sestava:

CPU Intel Core 2 Quad Q9300
původně 5076,-

2x DIMM DDR2 2048MB 1066+ Transcend
původně 3127,-

DVD RW LG Black GH20LS15
původně 546

2x ATI Powercolor HD4850 512MB DDR3
původně 7114,-

2x HD WD Caviar XL WD5000AAKS 500GB
původně 3030,-

Gigabyte EX38-DS4
původně 3488

Zdroj Point of View Black Diamond 650W
původně 1881,-

Chladič Nexus HOC-9000
původně 987,-

Case Gigabyte GZ-X5 ATX Black
původně 957,-

Předem děkuji za návrhy. Adam

Odpovědi na otázku

12000,-

a ty to chces prodat ? nechci delat plane iluze, ale mozna ze neco podobneho by muj znamy chtel MOZNA ode me sestavit (bez disku) ale budu s nim hovorit az v pondeli vecer,

no kolik by jsi za to chtel ? (bez disku a skrine; ta skrin to je obyc, ci je ,,lepsi" ?) no ale moc si nedel iluze,
protoze Q6600 (ma vetsi L2 cache=na GTA) ma na stejne frekvenci stejny vykon a ja jsem jej videl uz za 1000 + 300 postovne (u nas tak od 1500 bez posty)

deska sice dobry cipset = ale to ted taky nehraje roli = protoze na Q6600 jsem ja do sveho pc sehnal P956 taky serii DS4 a to bylo za 850 Kc

pameti = ty sli hodne dolu a pak se zase zacali zdrazovat, jinak bych ti doporucil to asi prodat vcelku, nekdy je ale lepsi to po komponentech prodat (na Aukru)

Iluze si samozřejmě žádné nedělám, ale pořád bych to nerad prodal pod cenou. Nejjednodušší by bylo samozřejmě prodat to jako celek, po jednotlivých komponentech bych sice ve výsledku vydělal víc ale potřebuju to prodat co nejdříve. Skříň je kovová, ze předu plastová. Seshora trošku poškrábaná.

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx...

a kolik si predstavujes ? neco mezi 8-12 tis ?

12 tisíc je pro mě zatím docela pěkně znějící částka