» Poradna » Notebooky

Cena použitého ntb

Dobrý den, mám dotaz. Jakou hodnotou by jste ocenili notebook HP 630 po 7 letech používání? Kámoška ho chce prodat za 5000 ale to mi příjde celkem dost.

Odpovědi na otázku

Jaky konkretni? HP630 je velmi siroky pojem.Komercni cena muze byt i 2k (u tech lepsich modelu..), pokud se najde svolny hlupak, jinak je to spis "za odvoz".5k je naprosto mimo..

Sděl hw sestavu a OEM licence sw prodávané s daným NB.Pokud je v NB systémový SSD, může být ještě použitelný k nenáročným účelům.OEM licence OS + sw mohou významně zvyšovat tržní cenu.

Diky za odpověď ;)

Tady je za 3400,- a otázka je jestli ho někdo koupil - spíš nehttps://www.sbazar.cz/FerdanM/detail/23073721-n...

Za odvoz (alespoň základní model).

Chtít může, já bych za to nedal ani korunu, ale nějaký blb se najde

Dětem na hraní, zadarmo.

Reálnou hodnotu má tak 1-2tis dle stavu.