Cena pc

Dobrý den, chtěl bych vědět kolik mám chtít za tento Pc, odešel motherboard, a řekl jsem si že si rovnou koupím nový. specifikace:CPU: AMD FX-8370 (chladič SilentiumPC Spartan) MB: Asus M5A97 R2.0 (nefungční) RAM: 2x Hyperx Fury black 8GbGPU: Nvidia Geforce Gtx 1060 6gb256gb ssd600gb hddPSU: Energyknight 500W

Odpovědi na otázku

Jako myslíš, že ti budou stát u dveří fronty zájemců o nefunkční počítač? Z toho počítače má nějakou hodnotu akorát grafická karta, jinak je to odpad.

Vyjmout GPU, paměti a disky, zkusit prodat nebo darovat, zbytek uvítá sběrný dvůr.

grafiku si nechaj do noveho PC a ostatne odnes do elektroodpadu.

ibaze by si chcel bazarovy PC, nejaky 4gen intel za 100vku aj s doskou, tak potom nechaj aj ramky a SSD.

Tady frajer údajně nabízí 1900 za jeho CPU samotné - https://pc.bazos.cz/inzerat/154732890/fx8300.php

ked sa mu chce hadat s frajermi, co ho potom budu otravovat, ze to nejde, nech sa paci. Ja som sa naucil taketo veci neriesit a mozem kludne spat. Tu vedla na testovacom PC mam polozenu dosku s 3gen i5kou, vedla nej je doska s 4gen i7kou. Ked sa nahodou pritrafi a bude treba ich pouzit, pouziju sa, ked nie, tak sa to raz vyhodi, ked pride chlapik, co nam berie prec elektroodpad. Ten procesor nema ziadnu hodnotu, lebo je pomaly.

Prodat to jako celek je nereálné, ale po komponentách se to rozprodat dá. Jediná věc co má nějakou větší hodnotu je grafika, ale prodat se dá všechno, pokud se ti s tím chce hrát tak můžeš zkusit ty problematičtější věci dát na Aukro od koruny. (ono někteří lidi tu mají názor že když to není top kvalita a nemá to vysoký výkon tak je to odpad, ale hodně lidí se tím neřídí)

...(ono někteří lidi tu mají názor že když to není top kvalita a nemá to vysoký výkon tak je to odpad, ale hodně lidí se tím neřídí)...Má nefunkční motherboard, tak to nemá jako celek žádnou kvalitu.

Kolem 3 tisíc za grafickou kartu, paměti třeba někdo koupí za 2-5 stovek, SSDčko 2-3 sta, HDD možná 2 stě, skříň se zdrojem možná někdo koupí (nepíšeš co je to za skříň) za 2-5 stovek.Procesor, viděl jsem nějaké šílené částky, na bazoši je aktivní inzerát kdy člověk ty FX procesory AMD vykupuje a píše že FX8370 vezme za 1900, což se mi nechce ani věřit, ale v prodeji jsem to viděl i za 4. Tak si ten inzerát najdi. Pokud ti fak dá 1900, tak bych mu byl ochotný dát celou tu sestavu bez grafiky a asi bez SSDčka, pokud za něco stojí a ještě bych si říkal jak skvěle jsem to prodal.

za 77€ bez grafiky hocikedy a este by som mu dal 10€ na benzin.

Komplet to neprodáš, protože to nefunguje, MB rovnou hoď do el odpadu a potomCPU na bazoši tak 700chladič 300RAM 400grafika 3000256gb ssd 300hdd bezcenézdroj 500