» Poradna » Notebooky

Cena pc

mám otázku zakolik bych prodal tenhle notebook?CPU intel(R)core(TM) i7-7700HQ GPU geforce gtx 1050 2,0gb (128bit)8 gb ram

Odpovědi na otázku

Pokud není nijak poškozený a je plně funkční, není v záruce tak cca 50% ceny nového, nového tím myslím stejně výkonný notebook který je na trhu dostupný, ne cena toho vašeho.Příklad, mám notebook co jsem koupil za 40 tisíc, dnes stejně výkonný nový notebook kopím za 15 tisíc, tzn ten můj má hodnotu cca max 7.5 tisíce...

ja bych potřeboval cenu vědět co nejbliže přesně značka rog

Tak si najděte stejně výkonný nový notebook a jeho cenu a vydělte to cca dvěma, mě se to hledat nechce."herní" notebook = menší ochota platit více, dostal určitě záhul, za svého života se asi pěkně pekl, takže dnes funguje a zítra třeba umře. Hlavně grafiky rády umírají, pak to můžu vyhodit protože se to nevyplatí spravit.Značka = co já s tím, já se nedívám na značku ale na výkon, a hlavně užitnou hodnotu. V notebooku s 2GB diskrétní grafikou v tom užitnou hodnotu nevidím, na hraní to není a na zobrazení desktopu a akceleraci videa mi stačí integrovaná grafika jakéhokoli CPU poslední/posledních generací a to včetně Atomů, kde se nový notes prodává za pár tisícovek.Takže pro mě ROG s 2GB low end grafikou není vůbec zajímavý kus = bezcenný

Bylo by dobré, kdyby si uvedl přesný typ. Záleží i na zpracování. Pokud je to nějaký multimediální stroj, třeba řady ideapad od lenova apod., tak čekej ještě trochu méně.

značka ROG

Jak je starý? Je v záruce? Viděl bych to maximálně někde kolem 10 tisíc, ale grafika je opravdu slabota. Celkově je to bohužel spíše multimediální stroj.

ROG ??? Když prodáváš třeba auto, napíšeš Škoda a co dál? Citigo? Octavia? a může se taky stát, že to Citigo bude dražší než první verze Octávky.

s prirovnanim auta to mate zrovna obracene. On napsal Citigo ale ne Škoda./*Předpokladám, že myslí notebook od ASUSu herní třída ROG (Republic Of Gamers)*/jinak nam to bohuzel blize nespecifikoval. Napiste presny typ co mate sem, kdyz to neumite napsat do googlu

na amazonu za 950€ https://www.amazon.com/GL553VE-Gaming-i7-7700HQ-... realnou cenu dnes tipuju kolem 200-300€.Samozrejme se najdou kupujici za 500€... zalezi jak moc rychle chcete penize

koukam blbej odkaz... tenhle me 16GB ram tak nic -50-100€ z puvodni ceny dolu

Stejně je to vše spotřebák, jednou koupíš a už nemá smysl prodávat. Většinou za vše dostaneš zlomek ceny. Je pravda na "vola" jde občas narazit