Cena pc

Dobrý den, jaká je prodejní cena pc? i5-4590 GeForce GTX 1060 - 6 GB8 GB ram HyperX Fury Zdroj Zalman 1000W 80 plus gold500 GB SSD WD Blue2 TB hdd Základní deska ASRock H81 PRO BTC R2.0 Stáří zhruba 1 rok. Disky jsou nové úplně.Díky za případné názory. Děkuji a přeji pěkný den.

Odpovědi na otázku

.. a DDR3 ? Tak kolem 6k.

Otázkou je kolik kdo za to dá.. 10 000 by se možná dalo (4460 s Z97 a 16 GB DDR3 sem prodal za necelých 5k... Takže k tomu cena zdroje (nic), cena gpu (ta je relativně slušná) a cena disků..Stáří 1 rok = myšleno co přesně? Protože pokud jde o pc tak to má tak 5 let... (a H81 deska určitě nemá rok)