Cena pc

Ahoj pánové,mohl bych se zeptat, kolik bych si mohl říct za tuto sestavu ? Na vše záruka do 6/2018. DěkujiCPU: Intel Core i5 - 6500MTB: MSI B150M BAZOOKASSD: Crucial BX200 240GBCASE: Zalman Z1 NEOZDROJ: Corsair VS650RAM : Kingston 8GB KIT DDR4 2133Mhz CL14GPU: MSI GTX 970 GAMING 4G

Odpovědi na otázku

A v čem je tedy háček? Proč se toho zbavovat?Můj odhad je, že pokud je to naprosto v cajku, tak cca 12tis. Pokud je s tím win a tak trochu více. Nicméně to je jen střelba. Opravdovou cenu ukáže až trh.

Říct si můžeš kolik chceš, záleží zda najdeš někoho kdo bude ochoten ti tolik za to dát. Například já bych ti za to nedal ani korunu jelikož to nepotřebuju. Ale myslím si že by jsi mohl najít někoho kdo ti za to dá například takových 15 tisíc.

Slusna sestava. Herne staci v podstate na cokoliv na full HD, stredni az vysoke detaily. Prodavat skoda, ale jestli je to treba, tak nejak kolem 15k? Zalezi na OS.