» Poradna » Ostatní

Cena PC

Dobrý den,cca. před rokem jsem si kupoval herní stolní počítač, jenomže jsem zanedlouho zjistil, že ho podstatě vůbec nevyužiji a postupně jsem ho přestal využívat úplně, teď mi tady leží v obýváku v rohu. A já mám jen dotaz za jakou cenu by bylo možné tento PC prodat. Parametry: CPU: i5-4460OS: Win 10 GPU: MSI GTX 970GB RAM: 8GBZdroj: 500W nejsem si jistý značkou..Pořizovací cena okolo 30 000,- Děkuji za odpověď! HDD: 1000GB předem děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Dám příklad:koupím televizi za 4000,- cca.po měsíci používání se rozhodnu ji prodat a cena bude 2 500,-Ve Vašem případě by bylo možné PC prodat za 15-20 000,-

Já bych řekl, že tak 10 tisíc, protože za jakoukoliv vyšší částku je lepší koupit něco novýho a výkonějšího Při původní ceně 30 tisíc bych očekával, že tam bude aspon 16GB RAM a SSD!

HW ztrácí dost na ceně...klidně o 60%, ale SW si cenu poměrně dobře drží. Navíc je to rok starý...tj. záruka na všechno. Navíc tam není popsaná bedna... No já to vidím na 13-14K. Přesně to určit nejde...nejsou přesně popsaný komponenty. Jestli byla skutečně cena 30K...tak po roce se to prodá za víc než 10K. Teda...jestli to nekoupil předražené...a nedalo se to sehnat za 20K.

Před rokem tohle za 20 určitě nebylo, jenom grafika stála 10k a procesor s deskou za 8-9k, připočti HDD,ram,zdroj,Bednu,Windows, a 30k byla ještě dobrá cena,Teď to má hodnotu 12-14k maximálně a i tam bude problém najít kupce si myslím,,, asi bych ti poradil prodat to samostatně,Kartu za 4-5k, a desku s procesorem za +- 4k,, a zbytek tak nějak rozprodat taky, HDD asi neprodáš, ramky ano, zdroj jestli máš dobrý tak ten prodáš hned,,,

Jenom ta Core i5 a GTX 970 mají hodnotu 10 000 Kč.

Taky jsem to takhle počítal ale spíš počítám méně nechci dělat tazateli velké oči, ale grafika za 4-5k a deska s procesorem za 4k možná o pár stovek víc, by by se dalo prodat, jde totiž o to že lidi už za gtx 970 nedají 5k když je za 6 tisíc nebo 6.5k nevím přesně RX480,,,

Ty věci nejsou bez záruky a bez papírů.4 500 Kč - Core i5-44601 000 Kč až 1 500 Kč- deska, tipl bych to na B85 nebo H971 000 Kč - Windows 105 000 Kč - GTX 970 http://aukro.cz/evga-geforce-gtx-970-supe... 800 Kč - 1 TB HDD600 Kč - 8 GB RAM800 Kč - pokud to bude OEM Seasonic, 500 Kč, pokud to bude jebka od Zalmana, což jsou nejprodávanější zdroje - osobně bych ho spálil, reklamoval a vzal jinou značku500 Kč až 2000 Kč - za skříň, pokud to bude SPC Regnum, dvojku za Fractal Define R2/R3/R4.Vypisuji reálné tržní ceny, co za to dostane kdekoliv. 15 000 Kč (spíše více), se všemi papíry, bude fér cena. Orientačně se můžeš podívat zde, co lidé kupují:http://aukro.cz/herni-pocitac-i5-4460-r9-... http://aukro.cz/herni-pc-i5-4460-8gb-ram-... Člověk, co používá dva monitory na práci si Radeon nikdy* nekoupí. Tearing, blbnoucí powermanangment, podivné chování po probuzení ze spánku. Nehledě na to, že GTX 970 má lepší provozní vlastnosti a v 99% všech případů vyšší výkon než RX 470/480.*dokud neopraví bug v driverech

Každej alespoň trochu inteligentní člověk nic takovýho nekoupí.. Já jsem na bazarové věci háklivej ...páč se zabývám astrologií a vím, že i každá neživá věc má svůj horoskop a někdo tu věc ohmátaval, tudíž se tam propojovaly vzájemné energie.. Miluju jen to, co si sám vyberu a koupím jako nové.. Až mi ten můj počítač doslouží, nebudu mít problém s ním mrsknout do kontejneru.. Nechtěl bych po nikom vlastnit ani tužku..

Já si dal pc zmontovat v Alze neměl jsem čas ani náladu to dělat sám, a i po půl roce mám pocit že PC není můj :)))Nj psychika je svině,,, taky jsem v životě nic s bazaru nebo od někoho nic nekoupil i kdyby byla GTX 970 za stovku radši bych připlatil 9 litrů a koupil novou :)) a jak někdo může kupovat nošené hadry to už mi hlava nebere, mně už vadí když to není zabalené v igelitu, prostě musím vědět že to nezkoušelo 20 lidí přede mnou, dmnt jsem asi :)))

Jestli nakupujes po netu tak stejne nemas jistotu ze uz to nezkouselo 20lidi pred tebou, zrovna treba hadry na amazonu jak pekne je tam prebalujou a prodavaj dal

A potřebuješ na každou věc Cibulkovo siderické kyvadlo? By mě zajímalo, jako mají nové věci karmu po rozbalení? Nenakazilo se to náhodou nějakou špatnou wu a tchi od dětí, co to montovali v továrně během nebo těžily na výrobu vzácné kovy dole v dole?