Cena Pc Koupit ?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat vyplati se koupit za 14 000 kč ? I5 4690 GTX 780 lightning Corsair 600w 8 gb ram Gigabyte Z87-HD3 časem bych si ho upgradnul děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Nekoupit.

Za 14 ne , časem to nebude upgradovat na co.

Je to tohle PC a chtěl bych se zeptat co je tam špatne že to za ty penize nestoji děkuji za odpověd

Ano tohle PC za 14 nestojí. Ono pokud chcete aby Vám ještě nějaký rok sloužilo tak nestojí vubec nic.Zdroj a grafika před smrtí, základní desku nezrozšíříte nijak, procesor se do toho už nedělá.

CPU Haswell se pořád prodávají, ale kdo by je za ty ceny kupoval, když ty dnešní mají o 2 jádra více a stojí při stejném výkonu méně?https://www.czc.cz/procesory/produkty

- Mizerná deska. Pod netaktovací i5 ok, ale pokud chceš udělat upgrade na i7-4790K, budou s ní problémy (mám jí pod i5-4670K, vím o čem píšu). - Stará hiendová grafika - velké riziko úmrtí.- Jen základní chladič CPU = hluk.- Žádné SSD.Pokud sečtu ceny jednotlivých dílů, za kolik se reálně prodávají, dostanu se na cca 8000-9000,-. Pokud jsou tam legální Windows, nepatrně více. Ale to jsou cena, kdyby to rozprodal na díly. Jako celek bude rád za těch 8000,-. Samozřejmě pro lidi, co o tom ví prd, to může znít lákavě a může to prodat za tu cenu, ale nemusíš to být ty, ne?

Moc se mi tam líbí tato věta:"Msi Gtx 780 lightning. Je ještě o něco výkonnější než mnohem dražší GTX titan"Prodávající moc dobře ví, že Nvidia vydává Titan s každou řadou a i když je GTX 780 na tom s výkonem podobně jako Titan z její doby, tak ti, kdo o tom ví prd, snadno nabudou dojmu, že má výkon vyšší než aktuální Titan, který na ně jako první vyskočí při hledání na netu. Ale do toho má stará GTX 780 zatraceně daleko:http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-780-vs... http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-780-vs... http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-Titan-... Na tebe ta grafika také jistě díky popisu působí jako terno za skvělou cenu, že? Reálně má výkon někde pod aktuální GTX 1060 3GB, ale žere stále jako Titan:http://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-780-vs...

Za 14000 asi ne, na druhou stranu proč by sis kupoval takto výkonnou i5 když chceš i7? Přidám se do diskuze.. nezaměňuj klasickou gtx 780 s lightningem od MSI, sám ji mám, takže vím o čem mluvím. Jsou to odlišné karty, né jako jiné nereferenční modely jiných výrobců a také zaměňuješ modely Nvidia, titanium a titan. Titanium je vylepšení, Titan je samostatná karta.https://versus.com/en/evga-geforce-gtx-780-t... Jinak dobrý test tadyhttps://wccftech.com/msi-geforce-gtx-780-light...

O tom, že tato verze GTX 780 jedna z nejlepších (možná úplně nejlepší) GTX 780 snad nikdo nepochybuje. Ale dnes už tak zajímavá není. Z dnešního pohledu je to grafika se spotřebou Vegy, ale výkonu nižší střední třídy (1060) a bez záruky.To, že má oproti obyčejné GTX 780 o cca 10-20% vyšší výkon z ní o moc zajímavější grafiku neudělá.Nebo ty bys ji dnes koupil z druhé ruky bez záruky za cca 5000,- (v poměru ke zbytku toho předraženého PC), kdy už kolem 4000,- se dá sehnat GTX 970 minimálně jedním rokem záruky, vyšším výkonem a lepší podporou v nových hrách než má starý Kepler? Za polovinu proč ne, ale takto určitě ne.

A čo tak chceš upgranut ? RAM z 8 GB na 12GB , alebo až na 16 GB ? ALebo i 5 na i7 ? Ale to nemyslíš vážne ? Lebo toto je už konečná ! AJ keď tento ti poslúži ešte 3-5 rokov , podľa nárokov. Lepšie ako toto je upgradnuť Plazmu na LCD .....

Na bazoši je nejlevnější pc s gtx 1060 za 12000 verze 3 gb ktera je výkonově naprosto srovnatelná s ligtningem. Nebavím se o 6 gb verzi. S procesorem fx 6300. Tohle na hry není, podle tebe by takový pc měl stát tak 5-7000, nevím kde žiješ, ale takové pc nikdy pod 10.000 nekoupíš. Jedna věc je skutečná hodnota, 2. Je tržni. Auta za 500.000 kč mají výrobní hodnotu 100.000. wake up

Ahoj. Jestli že máš rozpočet 14.000 kup tohle. https://www.czc.cz/219330,221760,201493b10,1... Máš tam Ryzen 3 1200 Který ti pro zatím stačí a za čas může updatovat na třeba 5 1600 protože brzo vyjde nová řada ryzenů a stará zase půjde cenově dolů. Pak si jen přikoupíš dalších 8 gb paměti ram a budeš mít dualko cojž je lepší. Nu Grafika stačí bohatě tu hrotit nemusíš. A jestli někdy budeš chtít taktovat tak vyměníš desku z chipsetu 320m na b350. Jinými slovy tady máš které vím na milion % že rozjede každou dnešní hru na ULTRA !. A má velmi dobrou možnost update !.